1398/3/11 | 15:26 | 44 | 0

بهسازی تمامی معابر اصلی منطقه پنج با 5 هزار تن آسفالت

بهسازی تمامی معابر اصلی منطقه پنج با 5 هزار تن آسفالتشهردار منطقه 5 شب گذشته در نظارتی شبانه که تا ساعت 3 بامداد ادامه داشت از روند اجرای عملیات عمرانی در سطح معابر منطقه بازدید کرد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، رجبعلی خسروآبادی در جریان این بازدید گفت: در گذشته بخش عمده ای از پیام های شهروندان در خصوص موضوعات شهروندی به موضوع مشکلات معابر اختصاص داشت، از این روی در برنامه ریزی هایی که انجام شد از اواسط سال گذشته موضوع بهسازی معابر شهری در دستور کار قرار گرفت.

شهردار منطقه 5 با بیان اینکه رضایت عمومی محور تمامی فعالیت های منطقه است، تاکید کرد: تردد آسان و ایجاد معابر ایمن از جمله موضوعاتی است که می تواند رضایت شهروندان را در پی داشته باشد از این روی باید بر ایجاد بهینه فعالیت ها در این حوزه تاکید کرد.

خسروآبادی ابراز امیدوار کرد با انجام هرچه بیشتر بهسازی معابر شاهد رضایت حداکثری شهروندان و کاهش بسیار زیاد پیام های مردمی در این حوزه باشیم.

وی اعلام کرد: تاکنون بیش از 5 هزار تن آسفالت در عملیات های مکانیزه در 27 هزار متر مربع از معابر و شریانهای اصلی سطح منطقه و حدود 2 هزار 200 تن آسفالت برای لکه گیری معابر در محلات 29 گانه اجرا شده است.

شهردار منطقه 5 همچنین از عملیات درزگیری آسفالت در 18 هزار متر طول در معابر منطقه 5 خبر داد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print