1398/3/4 | 12:43 | 89 | 0

پل غیرهمسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش افتتاح می‌شود

پل غیرهمسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش افتتاح می‌شودشهردار منطقه یک احداث پل غیرهمسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش ـ امام علی (ع) جنوب را از طرح‌های بزرگ ترافیکی دانست که به‌زودی به بهره برداری می‌رسند.

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران احداث پل غیر‌همسطح چمران و اتصال شرق به غرب بزرگراه ارتش ـ امام علی (ع) جنوب را از طرح‌های بزرگ ترافیکی دانست که به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسند.

شهردار منطقه یک با اشاره به اجرای طرح‌های ساده ترافیکی و تاثیر آن در رفع مشکلات بزرگ ترافیکی در معابر افزود: اصلاح هندسی در اتصال خیابان شریعتی به باهنر که از توقف مسافربرها جلوگیری کرد توانست ترافیک این محدوده را کاهش دهد.

موسوی به استفاده از شن‌های رنگی در رفیوژهای میانی معابر و حذف نرده‌ها اشاره کرد و گفت:در ابتدای خیابان شهید باهنر با حذف نرده‌های رفیوژ میانی و استفاده از شن‌های رنگی که هم جاذب آب و کاهش دهنده گرد و خاک است توانستیم علاوه بر کاهش هزینه‌ها، شکل جدیدی به این معبر بدهیم که در صورت اجازه عرض خیابان شریعتی نیز تا خیابان موسیوند می‌توانیم رفیوژ میانی را با کاشت درخت سبز و نورپردازی، ورودی میدان قدس را زیباسازی کنیم.

این مقام مسئول درباره اجرای یک گذر به‌عنوان پیاده‌راه در منطقه یک یادآور شد: به‌دنبال شناسایی ظرفیت‌های موجود در منطقه هستیم تا مکانی را برای روزهای تعطیل به فعالیت اجتماعی، شهری و دوچرخه‌سواری با کمترین آسیب به بافت کالبدی منطقه معرفی کنیم.

منبع: تسنیم

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print