1398/3/4 | 10:45 | 193 | 0

رینگ 7 کیلومتری بوستان پردیسان مرمت می شود

رینگ 7 کیلومتری بوستان پردیسان مرمت می شودرینگ 7 کیلومتری بوستان پردیسان، تا پایان خردادماه امسال نو نوار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: از اوایل هفته گذشته و براساس برنامه زمان بندی تدوین شده به منظور مرمت و بهسازی معابر بوستان پردیسان، روزانه تا 300 تن آسفالت در رینگ 7 کیلومتری این بوستان در حال پخش و اجرا است و از این رو پیش بینی می شود سطح 55 هزار متر مربعی این معبر تا پایان خردادماه سال جاری به طور کامل زیر روکش آسفالت برود.

مهندس صبوری در تشریح اقدامات انجام شده در زمینه بهبود وضعیت معابر بوستان پردیسان، از اجرای عملیات زیرسازی و روسازی آسفالتی یک معبر خاکی به طول 250 متر در این بوستان خبر داد و گفت: این اقدام در نتیجه تحولات جاری در نحوه نگهداشت و مرمت معابر شهر تهران که از دوازدهم اسفندماه سال گذشته آغاز شده است، صورت پذیرفت و متعاقب اجرای 500 تن روکش آسفالت، بخش خاکی رینگ 7 کیلومتری پارک پردیسان مورد اجرا قرار گرفت. 

وی با بیان آنکه تاکنون بیش از 20 هزار مترمربع از سطح رینگ پارک پردیسان مورد اجرای عملیات تراش آسفالت قرار گرفته است، گفت: شرایط برای اجرای سریع و با کیفیت عملیات روکش آسفالت مهیا است و این عملیات از اوایل هفته گذشته با جدیت آغاز شده است.

به گفته سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، برآوردهای اولیه نشان می دهد تراش و روکش کلی این معبر نیازمند 6500 تن آسفالت است. در حالی که بهسازی روکش آسفالت پارکینگ های بوستان پردیسان نیز در دستور کار قرار دارد، مرمت رینگ 7 کیلومتری این بوستان نیازمند هزینه ای بیش از 3 میلیارد و 200 میلیون تومان است.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print