1398/3/1 | 10:19 | 91 | 0

پادگان جی، چهار تکه می شود

پادگان جی، چهار تکه می شودمفاخریان با اشاره به عبور استاد معین جنوبی و یادگار امام از پادگان جی، گفت: با اجرای این طرح این پادگان به ۴ قسمت تقسیم می‌شود.

علی مفاخریان شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به عبور خیابان استاد معین و بزرگراه یادگار امام از پادگان جی، گفت: با اجرای این طرح پادگان جی به ۴ قسمت تقسیم می‌شود.

وی با بیان اینکه ضلع جنوب استاد معین از تقاطع نوری نیارکی به داخل پادگان جی ادامه پیدا می‌کند، گفت: در حال حاضر طرح تقاطع این نطقه در دستور کار قرار گرفته و دیواره‌های داخل مجموعه هم به زودی اجرا می‌شود.

مفاخریان با تأکید بر اینکه عملیات جدول گذاری کف مجموعه به اتمام رسیده، ادامه داد: یکی از پل‌هایی که در مسیر تقاطع یادگار امام با استاد معین برخورد می‌کند، باقی مانده که در حال بتن ریزی آن هستیم و تا آخر سال یا به صورت کلی همراه با زیرگذر استاد معین افتتاح می‌شود و یا به صورت جداگانه در موعد زودتر انجام خواهد شد.

شهردار منطقه ۹ شهرداری تهران در خصوص اعتبارات این طرح، اظهار کرد: سال گذشته ۵۰ میلیارد تومان اعتبارات برای آن پیش بینی شده بود که قطعا در شرایط کنونی بخاطر نوسانات ارزی این رقم افزایش پیدا کرده است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print