1398/2/21 | 13:54 | 62 | 0

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار خبر داد

پیشرفت 60 درصدی احداث رمپ بزرگراه شهید زین الدین به بلوار شهید بابائیان

پیشرفت 60 درصدی احداث رمپ بزرگراه شهید زین الدین به بلوار شهید بابائیانمعاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار از پیشرفت 60 درصدی احداث رمپ و عملیات عمرانی پروژه غرب به شرق بزرگراه شهید زین الدین به شمال بلوار شهید بابائیان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار" میکائیل علیپور " با بیان این خبر اظهار کرد: به منظور سهولت در رفت و آمد شهروندان ، دسترسی از بزرگراه شهید زین الدین به محله حکیمیه و کاهش ترافیک در محلات حکیمیه، گلشن و تهرانپارس شرقی، کلنگ احداث رمپ از غرب به شرق بزرگراه شهید زین الدین به شمال بلوار شهید بابائیان در بهمن ماه سال گذشته زده شد.

وی با اشاره به عملیات اجرایی این پروژه افزود: این پروژه به طول 200 متر با عملیات خاک برداری به حجم 1500 مترمکعب و خاکریزی 1400 مترمکعب در حال اجرا است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار در ادامه از آماده سازی بستر و جدول کاری به طول 200 متر در هر دو طرف مسیر و بتن ریزی تقویتی پشت جدول به طول 1500 متر خبر داد.

علیپور به دیگر عملیات عمرانی در این پروژه احداث پیاده رو برای تردد عابرین پیاده، احداث کانیو جمع آوری آبهای سطحی ، زیرسازی بستر، اساس و زیر اساس و روکش آسفالت اشاره کرد و افزود: پیش بینی می شود این پروژه تا پایان ماه آینده به بهره برداری برسد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print