1398/2/16 | 09:33 | 213 | 0

بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه احداث مجموعه رازی

بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه احداث مجموعه رازیدکتر مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران، از روند تکمیل و آماده سازی پروژه احداث مجموعه رازی بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این بازدید که با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی، دکتر فرهاد افشار شهردار منطقه 20 و مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد، بخش های مختلف مجموعه رازی شامل بام سبز، موزه ری، باغ میانی، صحنه نمایش محلی، مجموعه رستوران ها و کافی شاپ ها، کتابخانه و کارگاه های آموزشی، سالن های سینما و سالن تئاتر مورد بازدید قرار گرفت.

در بازدید عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از پروژه احداث مجموعه رازی، لزوم اتمام هرچه سریعتر عملیات اجرایی مورد تاکید قرار گرفت و درباره نحوه بهره برداری از بخش های مختلف این مجموعه، بحث وتبادل نظر شد.

گفتنی است مجموعه رازی در زمینی به مساحت 41500 مترمربع و زیربنای 31500 مترمربع، در منطقه 20 و در جوار برج تاریخی طغرل واقع شده است. ارتفاع ابنیه موجود در این مجموعه با محوریت چشم انداز برج طغرل طراحی شده و معماری آن نیز برگرفته از این اثر تاریخی بر جای مانده از قرن چهارم هجری است. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 87 درصد فراتر رفته است.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print