1398/2/15 | 10:42 | 195 | 0

هدفمندسازی روند رفع معارض های ملکی در پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار

هدفمندسازی روند رفع معارض های ملکی در پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگارسرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای هدفمندسازی روند رفع معارضات ملکی در پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی که در جریان بازدید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار سخن می گفت، لزوم هدفمندسازی روند رفع معارض های ملکی این پروژه را مورد تاکید قرار داد و گفت: با اعمال تمهیدات جدید، می توان مسیر تندروی شمالی بزرگراه شهید نجفی رستگار را زودتر از سایر بخش های پروژه تکمیل کرده و در اختیار شهروندان قرار داد.

در بازدید دکتر مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی و همچنین سید محمود میرلوحی رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران از پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار که با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 15 و مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد، ضمن پیمایش مسیر اصلی و تقاطع های غیرهمسطح این معبر بزرگراهی، درباره موارد مهمی از قبیل برنامه زمان بندی تکمیل پروژه و مشکلات و موانع اجرایی طرح بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است بزرگراه شهید نجفی رستگار، معبری 6 کیلومتری است که از بخش شرقی بزرگراه آزادگان آغاز شده و پس از عبور از زیر بزرگراه امام علی(ع) به بزرگراه امام رضا(ع) منتهی می شود. این مسیر کمربندی پس از عبور از عرض بزرگراه امام رضا(ع) به طرح احداث بزرگراه شهید شوشتری می پیوندد. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 80 درصد فراتر رفته است.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print