1398/2/5 | 08:59 | 458 | 0

جمع آوری یکی از رمپ های پل فلزی کوی نصر

جمع آوری یکی از رمپ های پل فلزی کوی نصرعملیات جمع آوری رمپ موجود در ضلع جنوبی پل فلزی کوی نصر(پل فرعی غرب به شرق) آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، متعاقب نشستی که اواخر هفته گذشته به ریاست مهندس صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و با حضور مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران و همچنین دست اندرکاران اجرایی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر برگزار شد، نخستین گام از عملیات جمع آوری پل فلزی گیشا با آغاز فرآیند برچیدن رمپ موجود در ضلع جنوبی پل به مرحله اجرا رسید.

به این ترتیب در حالی که هندریل های رمپ جنوبی پل گیشا جمع آوری شده است، تلاش برای برچیدن سایر اجزای این بخش از پل، تا پایان هفته جاری ادامه خواهد یافت. مجریان پروژه، جمع آوری رمپ شمالی پل گیشا(پل فرعی شرق به غرب) را نیز برای هفته آتی در دستور کار دارند و در سایر بخش ها، بتن ریزی آخرین بخش سقف زیرگذر در مسیر اصلی بزرگراه شهید چمران در دستورکار قرار گرفته است.

گفتنی است در نشست سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران با دست اندرکاران اجرایی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، موارد مهمی از قبیل جابجایی های ترافیکی لازم در زمان جمع آوری پل گیشا، تمهیدات موردنیاز برای برچیدن پل 3200 تنی و همچنین برنامه زمان بندی تکمیل بخش های باقی مانده پروژه، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print