1398/2/2 | 13:50 | 179 | 0

فرآیند مرمت روکش آسفالت معابر پایتخت متحول می شود

فرآیند مرمت روکش آسفالت معابر پایتخت متحول می شوداز دوازدهم اسفندماه سال گذشته تاکنون، حدود 70هزار تن آسفالت در معابر شهر تهران پخش و اجرا شده است.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران که در نشست معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق افزود: در ادامه روند مرمت و لکه گیری روکش آسفالت معابر شهر تهران، تلاش خواهد شد اجرای روزانه 3 هزار تن آسفالت که طی هفته های اخیر تحقق یافته است، استمرار یابد. دستیابی به این هدف به معنای اجرای یک میلیون تن آسفالت تا پایان سال جاری است و این رقم در زمینه پروژه های نگهداشت معابر شهر تهران، یک رکورد به شمار می آید.

وی با اشاره به جهش بهای قیر و به تبع آن قیمت مخلوط های آسفالتی طی سال گذشته، اتکا به تولیدات کارخانجات سازمان مهندسی و عمران شهر تهران را راهکاری موفق در جهت کنترل قیمت و کیفیت آسفالت دانست و یادآور شد: تامین آسفالت موردنیاز مناطق 22گانه از این طریق ادامه خواهد یافت. به این ترتیب مشکلات ناشی از خرید مصالح به صورت پراکنده و جزئی، برطرف می گردد. ضمن آنکه در نتیجه چنین راهبردی، ظرفیت مناطق، صرف ارتقای کیفیت پخش و اجرای آسفالت خواهد شد.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، تلاش برای ارتقای کیفیت پخش و اجرای آسفالت در سطح مناطق و نواحی را بر عهده معاونت های فنی و عمرانی مناطق 22گانه دانست و با تاکید بر اهمیت نقش آموزش و انتقال تجربیات و درس آموخته های فنی، از معاونان فنی و عمرانی مناطق خواست تا عملیات لکه گیری آسفالت، دقیقا براساس جزئیات نظام فنی و اجرایی شهرداری تهران انجام شده و با هدف فراهم ساختن امکان بهره گیری مجدد از تراشه های آسفالت، استفاده از دستگاه های آسفالت تراش به جای کاتر در دستور کار قرار گیرد.

وی در خاتمه سخنان خود، بهره مندی از معابر مناسب را یکی از اصلی ترین خواسته های شهروندان از مدیریت شهری قلمداد کرد و ارتقای کیفی پروژه های نگهداشت معابر را نیازمند حضور جدی معاونان فنی و عمرانی و روسای نواحی در محل اجرای پروژه ها و سرکشی میدانی دانست.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اداره کل هماهنگی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print