1398/1/31 | 09:44 | 230 | 0

پروژه احداث تونل- زیرگذر استاد معین سرعت می گیرد

پروژه احداث تونل- زیرگذر استاد معین سرعت می گیردسرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین بازدید میدانی به عمل آورد. 

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی در جریان این بازدید میدانی که به اتفاق دکتر سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 صورت پذیرفت، ضمن پایش بخش های مختلف پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، تدابیری در جهت تسریع عملیات اجرایی این پروژه اتخاذ کرد.

مهندس صبوری در جریان این بازدید، از دست اندرکاران اجرای طرح خواست تا ضمن تدوین یک برنامه زمان بندی فشرده با لحاظ فعالیت بیش از یک شیفت کاری، راهبردی جزئی نگر برای تکمیل این طرح راهگشای ترافیکی ارائه کنند.

بازدید سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین در حالی صورت پذیرفت که بخش تونلی پروژه، متعاقب اجرای 7 تیر پیش روی بتنی در بستر خیابان آزادی آماده اجرای عملیات حفاری شده است. از این رو با توجه به زیرزمینی شدن بخش اعظم جبهه های کاری پروژه، پیشنهاد افزایش ظرفیت اجرایی و بهره گیری از 3 شیفت کاری مطرح شد تا به این ترتیب مقطع زمانی 7 ماهه ای که برای حفاری و لاینینگ تونل 72 متری زیر خیابان آزادی در نظر گرفته شده است، تا حد ممکن تسریع شود.

لازم به ذکر است با بهره برداری از این زیرگذر تونلی، ضمن افزایش ظرفیت معابر شمالی- جنوبی منطقه، از ترافیک کندروهای خیابان آزادی کاسته شده و وضعیت تردد در مسیرهای امتداد بزرگراه یادگارامام(ره) بهبود می یابد. برقراری ارتباط خیابان استاد معین با محلات شمال خیابان آزادی، سبب خروج این معبر حمل و نقلی از بن بست موجود شده و به این ترتیب رفت و آمد میان محلات مناطق 2 و 9 شهرداری تهران تسهیل خواهد شد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print