1398/1/28 | 10:35 | 488 | 0

به کارگیری حداکثر ظرفیت اجرایی برای تکمیل پروژه احداث زیرگذر کوی نصر

به کارگیری حداکثر ظرفیت اجرایی برای تکمیل پروژه احداث زیرگذر کوی نصرعملیات جمع آوری پل فلزی گیشا، پس از به سرانجام رسیدن تمام جبهه های کاری پروژه احداث زیرگذر کوی نصر که با پایه های پل موجود در تداخل نیستند، در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر سخن می گفت، ضمن اعلام این مطلب افزود: عملیات احداث بیش از 300 حلقه شمع از مجموع شمع های باقی مانده در پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، تداخلی با پایه های پل فلزی گیشا ندارد و از این رو موضوع جمع آوری پل موجود تا زمان تکمیل تمام بخش های زیرگذر که با پل گیشا در تعارض نیستند، موضوعیت ندارد.

مهندس صفا صبوری دیلمی، با بیان آنکه پل فلزی گیشا تا زمانی که به ساماندهی ترافیک تقاطع بزرگراه های جلال آل احمد و شهید چمران و نیز پیشبرد عملیات اجرایی زیرگذر کوی نصر کمک کند، حفظ خواهد شد، ضرورت بررسی های دقیق فنی درباره تاثیر برچیدن هریک از بخش های پل روی ایستایی کل سازه را مورد تاکید قرار داد و از کارشناسان گروه تعمیر و مقاوم سازی پل های شهر تهران خواست، با توجه به تصمیم مدیریت شهری مبنی بر اجرای پل سبز زندگی، انجام بررسی های لازم در این زمینه را در دستور کار قرار دهند. 

وی با تاکید بر اینکه تکمیل زیرگذر کوی نصر با توجه به قرار گرفتن این پروژه در یکی از پرترافیک ترین مناطق شهر تهران، می بایست بر مبنای برنامه ای دقیق و البته با حداکثر ظرفیت اجرایی پیش برود، دست اندرکاران اجرای طرح را ملزم به تدوین یک برنامه زمان بندی جدید کرد که براساس آن تاریخ آغاز و اتمام عملیات اجرایی تمام بخش ها اعم از احداث شمع ها، سقف زیرگذر و همچنین جابجایی معارضات تاسیساتی به دقت مشخص شود.

گفتنی است با بهره‌برداری از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، یک مسیر زیرگذر با 3 خط عبوری در هر یک از باندهای شمالی و جنوبی، جریان عبور و مرور در این تقاطع پرترافیک را به میزان قابل توجهی ساماندهی خواهد کرد. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 45 درصد فراتر رفته است.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print