1398/1/17 | 10:39 | 156 | 0

فعالیت نیروهای خدماتی شهرداری تهران در شهرستان پلدختر

فعالیت نیروهای خدماتی شهرداری تهران در شهرستان پلدختربر اساس پهنه بندی های صورت گرفته و محدوده مشخص شده برای نیروهای خدماتی دستگاه ها و سازمان های مختلف حاضر در شهرستان پلدختر استان لرستان ، کمک رسانی به مردم سیل زده این شهرستان در حال انجام است .

به گزارش پایگاه خبری شرکت یادمان سازه، یکی از ضروری ترین اقدامات لازم برای بازگشت زندگی عادی به شهر سیل زده پلدختر ، لایروبی بستر کوچه ها و خیابان ها از حجم عظیم گل و لایی است که سیل از خود برجای گذاشته و رفت و آمد مردم و نیروهای امدادی را با مشکلاتی مواجه ساخته است . 

در این راستا ظرف ۴۸ ساعت گذشته ، نیروهای مرتبط در شهرداری تهران شامل نمایندگان معاونت خدمات شهری، معاونت فنی و عمرانی ، سازمان آتش نشانی ، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران به همراه سایر دست اندرکاران و عوامل اجرایی این مجموعه ، در حال پاکسازی مناطقی از جمله محدوده حدفاصل میدان جهاد تا میدان شهرداری ، پل فلزی و دیگر نقاط پهنه اختصاص یافته به شهرداری تهران هستند و با انواع و اقسام تجهیزات و ماشین آلات از قبیل گریدر ، بیل مکانیکی ، لودر و کمپرسی مشغول جمع آوری ، حمل و انتقال حجم گسترده گل ولای از معابر و منازل هستند . این عملیات تا پاکسازی کامل شهر از آثار سیل ادامه خواهد یافت .

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print