1397/12/11 | 16:04 | 282 | 0

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران منصوب شد

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران منصوب شدمهندس "صفا صبوری دیلمی" به سمت سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری شرکت یادمان سازه، طی حکمی از سوی دکتر "پیروز حناچی" شهردار تهران و در مراسمی که با حضور مهندس "مصطفی کاظمی" مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران برگزار شد، مهندس صفا صبوری دیلمی که پیش از این مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها بود، به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی معرفی شد.

مدیرکل دفتر شهردار تهران طی سخنانی در این مراسم، تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی را یکی از راهبردهای اولویت دار معاونت فنی و عمرانی دانست و اظهار امیدواری کرد اقدامات عمرانی مدیریت شهری با توجه به ظرفیت های معاونت فنی و عمرانی، با قوت ادامه یابد.

مهندس صبوری نیز در این مراسم با تاکید بر استمرار رویکرد جدید معاونت فنی و عمرانی که از زمان تصدی گری دکتر پیروز حناچی در این معاونت پایه گذاری شده و در زمان معاونت مهندس معزی ادامه یافته است، ابراز امیدواری کرد تلاش برای تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی با سرعت تداوم یابد.

گفتنی است مهندس صفا صبوری دیلمی متولد سال 1345 بوده و در کارنامه سوابق وی، مسئولیت هایی از قبیل معاونت فنی و عمرانی شهرداری مناطق 1، 3 و 6، مدیریت مرکز برنامه ریزی و کنترل پروژه معاونت فنی و عمرانی و قائم مقامی شهرداری منطقه 3 به چشم می خورد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print