1397/10/29 | 09:34 | 227 | 0

تلاش برای تکمیل هرچه سریعتر مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معین

تلاش برای تکمیل هرچه سریعتر مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معینمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تلاش برای گشایش ترافیکی ادامه جنوبی بلوار استاد معین (حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی) طی 3 ماهه نخست سال آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس ایرج معزی در حاشیه بازدید میدانی از پروژه های احداث تونل- زیرگذر امتداد بلوار استاد معین و همچنین ادامه جنوبی این معبر در بخش حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی، با بیان آنکه بخش عمده اقدامات مربوط به جدول کاری و زیرسازی مسیر ادامه جنوبی بلوار استاد معین به اتمام رسیده است، یادآور شد: در حالی که تلاش برای تکمیل پل تقاطع ادامه بلوار استاد معین با ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) ادامه دارد، بخش باقی مانده دیوار مابین مسیر و اراضی پادگان جی نیز در حال تکمیل است.

وی گشایش این مسیر طی 3 ماهه نخست سال آتی را زمینه ساز روان سازی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش بار ترافیک در میدان آزادی، خیابان آزادی و بزرگراه آیت ا... سعیدی دانست.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در رابطه با پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد بلوار استاد معین نیز از پیشرفت مناسب عملیات احداث شمع و سقف زیرگذر در این پروژه راهگشای ترافیکی خبر داد و گفت: اجرای اقدامات پیش نیاز برای آغاز عملیات حفاری بخش تونلی، طبق برنامه ادامه دارد.

لازم به ذکر است در جریان بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه های در حال اجرا در بخش های شمالی و جنوبی بلوار استاد معین، مدیران ارشد معاونت، جمعی از دست اندرکاران پروژه و قائم مقام شهردار منطقه 9 حضور داشتند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print