1397/9/19 | 11:34 | 191 | 0

معرفی سامانه جامع تعمیر و نگهداری پل های شرکت یادمان سازه در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند

معرفی سامانه جامع تعمیر و نگهداری پل های شرکت یادمان سازه در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمنددر دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند که در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه در برج میلاد تهران برگزار می گردد، سامانه جامع تعمیر و نگهداری پل های شرکت یادمان سازه معرفی می شود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی، مهندس مهدی پورشاسب مدیر گروه تعمیر و مقاوم سازی پل های شهر تهران ضمن اعلام خبر معرفی سامانه جامع تعمیر و نگهداری پل های شرکت یادمان سازه در دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند که در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذرماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می گردد، به بیان ویژگی های این سامانه پرداخت و گفت: این سامانه برای جمع آوری و ثبت اطلاعات مربوط به پل های سواره رو پایتخت طراحی شده است و با امکان تعریف انواع پل ها به همراه اجزاء و ویژگی های آنها می تواند کلیه اطلاعات و سوابق پل ها را براساس نوع سازه و به تفکیک هریک از اجزاء و مشخصات فنی آنها نشان دهد.

به گفته مهندس پورشاسب، ایده اولیه این سامانه به منظور پوشش دادن فعالیت های مربوط به پل‎های نیازمند تعمیر در سطح شهر تهران شکل گرفت اما اکنون می توان از آن به عنوان آرشیوی جامع از اطلاعات تخصصی تعمیر و نگهداری پل ها و همچنین شناسنامه فنی و در نهایت کدبندی پل ها بهره برد. همچنین از آنجا که این سامانه به عنوان یک ناظر برخط بر فعالیت های دست اندرکاران ساخت، تعمیر و نگهداری پل ها نظارت دارد، کیفیت ساخت، تعمیر و نگهداری این سازه های کلان شهری نیز افزوده شده است.

وی از دیگر ویژگی های این سامانه را امکان دسترسی از طریق اینترانت داخلی شهرداری تهران، اینترنت و برنامه تلفن همراه ذکر کرد و در ادامه افزود: تهیه بانک اطلاعاتی و تجمیع اطلاعات تخصصی حدود 750 دستگاه از پل های سواره رو شهر تهران به همراه ثبت گزارش های روزانه همراه با تصویر، نقشه، فیلم و متن از مهمترین امکانات این سامانه است.
گفتنی است این سامانه قادر است ضمن برقراری ارتباط با دیگر سامانه ها و دریافت اطلاعات از آنها به تهیه گزارش های آماری و نموداری از اطلاعات پروژه ها پرداخته و شیفت های کاری پیمانکاران را در هر پروژه تعریف کند. این سامانه در آدرس اینترنتی bridgemanagement.tehran.ir در دسترس می باشد. rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print