1397/9/13 | 16:08 | 14 | 0

ارزیابی عملکرد 6 ماهه نخست معاونت فنی و عمرانی در سال 97

ارزیابی عملکرد 6 ماهه نخست معاونت فنی و عمرانی در سال 97طی نیمه نخست سال جاری، میزان گلایه مندی شهروندان در موضوعاتی همچون روکش آسفالت معابر و همچنین نیاز به لکه گیری ناشی از نشست آسفالت کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، نتیجه ارزیابی عملکرد نیمه نخست سال 1397 معاونت فنی و عمرانی که توسط سامانه نظارت همگانی 1888 انجام شده است، نشان می دهد مصادیق گلایه مندی شهروندان در موضوعاتی از قبیل روکش آسفالت معابر و لکه گیری نشست آسفالت نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

بر این اساس امتیاز معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران براساس شاخص هایی همچون کمیت و کیفیت رسیدگی به پیام های شهروندان و نیز تغییر سهم مصادیق گلایه مندی 81/1 بوده است که در رتبه خوب قرار می گیرد. در میان نهادهای تابعه معاونت فنی و عمرانی، امتیاز عملکرد سازمان مهندسی و عمران شهر تهران 87/1 است که جزو رتبه های خوب به شمار می آید. همچنین شرکت یادمان سازه موفق شده است در هر 3 شاخص کمیت رسیدگی، کیفیت رسیدگی و تغییر سهم مصادیق گلایه مندی امتیاز 100 را کسب کند. تعداد پیام های گلایه آمیز شهروندان در رابطه با روکش آسفالت پل های سواره رو شهر تهران و نیاز به لکه گیری نشست آسفالت پل ها که در زمره مسئولیت های شرکت یادمان سازه قرار دارد، نسبت به سال گذشته کاهشی محسوس داشته است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: سازمان مهندسي و عمران شهر تهران

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print