1397/9/7 | 09:40 | 126 | 0

آغاز به کار دستگاه حفار مکانیزه برای احداث شبکه جمع آوری آبهای سطحی مناطق 21 و 22، بزودی

آغاز به کار دستگاه حفار مکانیزه برای احداث شبکه جمع آوری آبهای سطحی مناطق 21 و 22، بزودیمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از محل تجهیز کارگاه پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محدوده بزرگراه فتح بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این بازدید که جمعی از مدیران ارشد معاونت نیز حضور داشتند، روند مونتاژ و آماده سازی دستگاه حفار مکانیزه تمام مقطع(TBM) در کارگاه پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بزرگراه فتح مورد ارزیابی قرار گرفت و درباره مشکلات و موانع اجرایی طرح بحث و تبادل نظر شد.

پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محدوده بزرگراه فتح که شامل تونلی 4200 متری حدفاصل حوضچه تعدیل سیلاب شهریار تا ابتدای خیابان وردآورد است، با استفاده از دستگاه حفار مکانیزه ساخته خواهد شد. با اجرای این پروژه و شبکه ای که در بخش های بالادست و پایین دست آن در حال طراحی است، آبهای سطحی مناطق 21 و 22 شهر تهران به رودخانه کرج منتقل خواهد شد.

براساس گزارشی که در جریان این بازدید ارائه شد، تاکنون حدود 60 درصد از قطعات تشکیل دهنده دستگاه حفار مکانیزه متعاقب انتقال به کارگاه پروژه، نصب و مونتاژ شده است و پیش بینی می شود این دستگاه بتواند ظرف 2 هفته آینده، کار حفاری تونل انتقال رواناب ها را آغاز کند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print