1397/9/5 | 10:19 | 148 | 0

تلاش برای تکمیل هرچه سریعتر تقاطع غیرهمسطح بلوار المپیک با بزرگراه شهید حکیم

تلاش برای تکمیل هرچه سریعتر تقاطع غیرهمسطح بلوار المپیک با بزرگراه شهید حکیمعملیات زیرسازی باند غربی بلوار المپیک در محل تقاطع با بزرگراه شهید حکیم، بزودی با استفاده از بتن غلتکی تکمیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات زیرسازی باند غربی بلوار المپیک و همچنین شیبراهه های پل جهتی شمال به شرق تقاطع شهید حکیم- المپیک، به منظور تسریع عملیات اجرایی با استفاده از بتن غلتکی انجام خواهد شد.

وی با بیان آنکه تلاش برای تکمیل پل جهتی شمال به شرق تقاطع مذکور در مرحله اجرای اقدامات تکمیلی از قبیل نصب هندریل ها است، افزود: بهره برداری از این پل 480 متری، تاثیر قابل ملاحظه ای بر تسهیل دسترسی شهروندان ساکن در محدوده بلوار المپیک به شبکه معابر بزرگراهی خواهد داشت.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار المپیک با بزرگراه شهید حکیم از مرز 70 درصد فراتر رفته است و پیش بینی می شود این پروژه راهگشای ترافیکی تا پایان سال جاری تحویل شهروندان شود.

گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید. پل های شرقی- غربی این تقاطع همزمان با گشایش ادامه بزرگراه شهید حکیم مورد بهره برداری قرار گرفت و بخش های باقی مانده آن شامل مسیر شمالی- جنوبی بلوار المپیک در تراز منهای یک و همچنین پل جهتی شمال به شرق است. تکمیل این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print