1397/8/27 | 10:26 | 46 | 0

اولین نشست مشترک اداره کل دفتر مالی و اداری و شرکت خاکریز آب

اولین نشست مشترک اداره کل دفتر مالی و اداری و شرکت خاکریز آباولین نشست مشترک اداره کل دفتر مالی و اداری و شرکت خاکریز آب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، یکشنبه 21 آبان ماه 1397 اولین نشست مشترک اداره کل دفتر مالی و اداری و شرکت خاکریز آب، در ادامه سلسه جلسات هم اندیشی مدیر کل محترم مالی و اداری با سازمان ها و شرکت های تابعه معاونت در سالن کنفرانس آن شرکت برگزار شد. 
در ابتدای جلسه آقای مهندس یعقوبی مدیر عامل محترم شرکت خاکریز آب گزارش عملکرد شرکت را بیان نموده و در ادامه معاون محترم مالی و اداری گزارش کامل از وضعیت موجود ارائه نمودند و موضوعات مالی و اداری فیمابین بررسی و با همفکری مدیران حاضر در جلسه بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت. 
همچنین آقای غلامی ضمن اشاره به مشکلات مطروحه یاد آور شد : بازنگری در ساختار سازمانی و پیگیری تصویب ساختاری پویا و هدفمند، پیگیری و تسریع در رفع مغایرتهای مالی فیمابین شرکت و مجموع مالی شهرداری، رفع ایرادات سامانه جامع منابع انسانی و تبادل و همفکری کاملتر جهت استفاده بهینه از منابع غیر نقدی و املاک شهرداری تهران از مهمترین دغدغه ها و موضوعات قابل ذکر می باشد.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها:

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print