1397/8/12 | 11:14 | 45 | 0

فیاض عنوان کرد

فعالیت بی وقفه کارگاه های عمرانی در منطقه 18 پایتخت

فعالیت بی وقفه کارگاه های عمرانی در منطقه 18 پایتختشهردار منطقه 18 تهران گفت : رصد مستمر پیشرفت پروژه ها همراه با تهیه گزارش هفتگی از آنها راهکار مناسبی برای تصمیمات مهم مدیریت شهری تلقی شده و شهروندان از آخرین تلاشها برای آبادانی محلات مطلع می شوند. 

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18، سید محمد فیاض در حاشیه بازدید میدانی پنج ساعته از روند پیشرفت پروژه های عمرانی شهری شاخص منطقه با بیان این نکته که فعالیتهای این چنینی در هر ابعادی ، علاوه بر تأمین مطالبات و سرانه های مورد نیاز شهروندی ، پویائی را برای محلات در پی دارد ، اظهار داشت : ماحصل این تلاشها می تواند فاصله طبقاتی شمال تا جنوب شهر را کاهش و بسیاری از نواقص را برطرف نماید.

وی اضافه کرد : با برنامه ریزی صورت گرفته می توان این ادعا را داشت که بزودی بخش اعظمی از سرانه های فضاهای فرهنگی ، مذهبی ، ترافیکی ، خدمات شهری ، ورزشی ، عمرانی و... شهروندان محقق خواهد شد.

این مقام مسئول با ابراز رضایتمندی از فعالیت بی وقفه کارگاه های عمرانی این بخش از پایتخت و بیان این نکته که تأمین اعتبارات لازم بعنوان اصلی ترین مقوله در روند تکمیل این پروژه های تلقی می شود ، از مدیران منطقه خواست تا با انجام رایزنی های متعدد و فراهم آوردن زمینه بازدید مدیران ارشد شهرداری تهران به جهت اطلاع از وضعیت پیشرفت و اهمیت هر یک از این پروژه ها ، دغدغه های شهروندان را نیز برطرف نمایند.

فیاض تأکید کرد : اعتقاد دارم مدیریت شهری باید بر اساس جدول زمانبندی یک طرح یا پروژه را پیش ببرد و اگر در روند اجرای آن معضلی باعث شد سرعت آن کمتر شود ، با اطلاع رسانی مناسب می توان شهروندان را مطلع تا آنها بعنوان صاحبان اصلی شهر بدانند که چه زمانی مطالباتشان محقق می شود.

شهردار منطقه 18 تهران از بزرگراه شهید بروجردی ( 76 متری سعید آباد ) بعنوان کریدر ارتباطی مهم و تأثیر گذار در اتصال آزاد راه تهران – ساوه به بلوار 45 متری بهار و از آنجا به بزرگراه فتح و دیگر شریانهای سطح پایتخت نام برد که با دارا بودن 9 تقاطع و پل غیر همسطح می تواند حجم قابل توجهی از ترافیک را نیز کاهش دهد.

وی در پایان یاد آور شد ، بلوار 45 متری بهار نیز یکی دیگر از دستآوردهای ارزشمند مدیریت شهری منطقه بوده که با تعداد 7 تقاطع و پل غیر همسطح می تواند بزرگراه آیت ا... سعیدی را به بزرگراه فتح متصل نماید.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print