1397/6/11 | 17:33 | 36 | 0

ازسرگیری عملیات اجرایی احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار و پل های تقاطع ثامن

ازسرگیری عملیات اجرایی احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار و پل های تقاطع ثامن فرآیند تملک و آزادسازی املاک معارض پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، شهریورماه سال جاری از سرگرفته می شود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس ایرج معزی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق افزود: گشایش ترافیکی این بزرگراه 5 کیلومتری که از بخش شرقی بزرگراه آزادگان آغاز شده و پس از عبور از زیر بزرگراه امام علی(ع) به بزرگراه امام رضا(ع) منتهی می شود، تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیک میدان بسیج، بزرگراه بسیج و بخش شرقی بزرگراه آزادگان خواهد داشت و از این رو یکی از پروژه های اولویت دار معاونت فنی و عمرانی به شمار می آید.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به نشست مشترک خود با مهندس وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 15 و دست اندرکاران اجرایی پروژه به منظور بررسی الزامات بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار، از تلاش برای تسریع روند رفع معارضات ملکی و تاسیساتی این پروژه خبر داد و گفت: بهره برداری از پل تقاطع خیابان شهید مزینانی که تاثیر قابل ملاحظه ای در بهبود دسترسی شهروندان ساکن در محلات جنوب بزرگراه خواهد داشت، از دیگر الزاماتی است که باید پیش از بهره برداری از مسیر اصلی به سرانجام برسد.
گفتنی است یکی از مصوبات این نشست، اولویت بندی روند تکمیل مقاطع مختلف اجرایی پروژه شامل مسیرهای کندرو، مسیرهای تندرو و تقاطع های غیرهمسطح بود.
لازم به ذکر است پیش از این بازدید، پروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی مورد پیمایش قرار گرفت و روند تکمیل این پروژه مهم بزرگراهی به همراه دوربرگردان جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) بررسی و ارزیابی شد.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اداره کل هماهنگی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print