1397/6/11 | 17:31 | 27 | 0

برگزاری دومین نشست کمیسیون فرابخشی فنی و عمرانی

برگزاری دومین نشست کمیسیون فرابخشی فنی و عمرانیدومین نشست کمیسیون فرابخشی فنی و عمرانی، با هدف تدوین برنامه پنج ساله سوم شهر تهران تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، کمیسیون فرابخشی فنی و عمرانی که شامل طیف وسیعی از مدیران و کارشناسان نهادهای مرتبط و همچنین متخصصان صاحبنظر در حوزه عمران شهری است، صبح روز دوشنبه دوازدهم شهریورماه سال 1397 برای دومین بار تشکیل جلسه می دهد تا فرآیند تدوین راهبردهای فنی و عمرانی در برنامه پنج ساله سوم شهر تهران با جدیت ادامه یابد.
قرار است در این نشست که متعاقب برگزاري سلسله نشست های كميته تخصصي فني و عمراني و نخستین نشست كميسيون فرابخشي فني و عمرانی انجام می شود، گزارش های مربوط به تحليل وضع موجود حوزه فني و عمراني و تبيين عوامل و راهکارها مورد ارائه و بررسی قرار گیرد.
گفتنی است مدیریت شهری پایتخت با توجه به نزدیک بودن زمان پایان برنامه پنج ساله دوم (1397-1393)، تدوین برنامه پنج ساله سوم (1402-1398) را با رویکردی مساله محور و در 3 سطح کلانشهر، منطقه و محله در دستورکار قرار داده است. این برنامه جهت بررسی و تصویب، به همراه برنامه راهبردی- عملیاتی شهرداری تهران به شورای اسلامی شهر تهران ارائه خواهد شد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اداره کل هماهنگی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print