1397/6/4 | 17:30 | 28 | 0

شمارش معکوس برای بهره برداری از 2 پروژه عمرانی پایتخت

شمارش معکوس برای بهره برداری از 2 پروژه عمرانی پایتختمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از 2 پروژه تونل آرش- اسفندیار و پل دوربرگردان شمال به شمال تقاطع بزرگراه شهید مدرس و خیابان نلسون ماندلا که در آستانه بهره برداری قرار دارند، بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، صبح روز یکشنبه چهارم شهریورماه سال 1397 مهندس ایرج معزی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ادامه بازدیدهای مستمر هفتگی از پروژه های عمرانی، روند تکمیل و آماده سازی 2 پروژه راهگشای ترافیکی در محدوده منطقه 3 را مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید که جمعی از مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و همچنین دست اندرکاران اجرایی طرح ها نیز حضور داشتند، گزارش هایی از روند تکمیل و آماده سازی تونل آرش- اسفندیار و پل دوربرگردان شمال به شمال تقاطع بزرگراه شهید مدرس و خیابان نلسون ماندلا ارائه و درباره اجرای اقدامات باقی مانده در چارچوب برنامه زمان بندی بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است در بازدید مورخ 27 مرداد 1397 شهردار تهران از پروژه های عمرانی، عنوان شد 2 طرح مذکور تا پایان شهریورماه سال جاری به مرحله بهره برداری خواهند رسید.
به این ترتیب می توان انتظار داشت با گشایش تونل آرش- اسفندیار، بار ترافیک معابری همچون بلوار میرداماد و خیابان های زرگنده، ظفر و شریعتی به سمت شبکه معابر غربی منطقه تخلیه شده و با کوتاه تر شدن مسیر تردد خودروها از شرق به غرب، زمان سفرهای درون شهری در این محدوده کاهش پیدا کند. همچنین بهره برداری از دوربرگردان شمال به شمال بزرگراه شهید مدرس سبب تقویت نقش خیابان آفریقا به عنوان یک معبر شمالی- جنوبی شده و در نتیجه از بار ترافیک سایر معابر شمالی- جنوبی منطقه از جمله خیابان‌های ولیعصر(عج)، دکتر شریعتی و کاوه کاسته می شود.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اداره کل هماهنگی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print