1397/8/6 | 15:42 | 41 | 0

در بازدید معاون فنی و عمرانی از منطقه 15 عنوان شد

افتتاح پل دوربرگردان امام رضا(ع) در منطقه 15؛ بزودی

افتتاح پل دوربرگردان امام رضا(ع) در منطقه 15؛ بزودیپل دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه امام رضا(ع) موسوم به تقاطع ثامن به عنوان یکی از مجموعه پل های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه امام رضا(ع) با بزرگراه شهید نجفی رستگار به زودی افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، صبح روز چهارشنبه مورخ دوم آبان مهندس معزی معاون فنی و عمرانی شهردار تهران و هیات همراه از پروژه های فرامنطقه ای این منطقه بازدید کرد و از افتتاح پروژه پل دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه امام رضا(ع)در ماه جاری خبر داد. 

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران در نشستی که پس از بازدید انجام شد ضمن ارزیابی مثبت جلسه خاطر نشان کرد: هرجا امکان کار وجود دارد فعالیت عمرانی ادامه داشته باشد. ما هم موارد لازم را پیگیری می کنیم تا پروژه سرعت بیشتری بگیرد. 

شهردار منطقه نیز در جلسه جمع بندی به ارائه گزارشی از املاک واقع در مسیر اجرای این پروژ ها، توافقات انجام شده با معارضین و همچنین منابع مالی مورد نیاز برای آزادسازی پروژه و روند ساخت پروژه شهید نجفی رستگار پرداخت.

شایان ذکر است، محمدی شهردار منطقه در این بازدید از معاون فنی و عمران شهردار تهران برای احیای پروژه تشکرکرد. 

برپایه این گزارش، احداث دوربرگردان غیرهمسطح امام رضا (ع) همزمان با اصلاح هندسی و بهسازی آن در محدوده تقاطع ثامن انجام شده و به این ترتیب 1700 متر از طول مسیرهای کندرو و تندروی بزرگراه با اجرای اقداماتی از قبیل تعریض معبر و جابجایی رفیوژ میانی بهسازی شده است. بهره‌برداری از این دوربرگردان غیرهمسطح سبب تسریع گردش‌های ترافیکی در محدوده طرح، کاهش ترددهای اضافی و در نتیجه تقلیل زمان سفر و همچنین صرفه جویی در مصرف سوخت خواهد شد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print