1397/8/6 | 13:16 | 40 | 0

معاون فنی و عمرانی در منطقه 9 تاکید کرد:

اقدامات سریع و اساسی در راستای رفع آبگرفتگی میدان آزادی

اقدامات سریع و اساسی در راستای رفع آبگرفتگی میدان آزادیدر بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از  زیر گذر آزادی -استاد معین  بر لزوم  اجرای اقدامات سریع و اساسی مبنی بر رفع آبگرفتگی میدان آزادی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9؛ مهندس معزی در راستای پیشگیری از آبگرفتگی در میدان آزادی گفت: برج آزادی به عنوان  نمادین مدرنیته تهران در ورودی غربی پایتخت با تهدید آبگرفتگی و سیلاب هایی که در سنوات پیشین اتفاق افتاده است مواجه می باشد که با توجه به موقعیت حساس آن در مبدا ورودی شهر تهران می بایست پیش از شروع مجدد نزولات جوی اقدامات سریع و اساسی را برای برطرف کردن آن انجام داد. 

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران مهندس همچنین با اشاره به همکاری های ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: اتصال خیابان استاد معین به سی متری جی در دستور کار قرار دارد که پس از توافق با وزارت دفاع  به زودی اجرایی خواهد شد.

در ادامه مفاخریان  شهردار منطقه9 نیز در این خصوص عنوان کرد: وجود شیب 5 درصدی شمال به جنوب خیابان جناح و سرازیر شدن آب های سطحی و عدم کشش برخی کانال ها و آبریز ها در اطراف میدان آزادی در سنوات گذشته سبب بروز آبگرفتگی شده است که برای رفع آن، اقدامات مقطعی و موقت صورت گرفته تا با افزایش اعتبارات شهری، این موضوع به صورت اساسی بر طرف شود.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print