1397/7/17 | 09:59 | 159 | 0

راهبری مجدد شورای فنی شهرداری تهران توسط معاونت فنی و عمرانی

راهبری مجدد شورای فنی شهرداری تهران توسط معاونت فنی و عمرانیمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر لزوم استقرار نظام مدیریت یکپارچه پروژه های عمرانی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس ایرج معزی که در نشست معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه سخن می گفت، با اشاره به تدوین احکام برنامه پنج ساله سوم شهر تهران، استقرار مدیریت یکپارچه پروژه های عمرانی را یکی از راهبردهای اساسی این برنامه دانست و از معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه خواست احکام برنامه پنج ساله سوم شهر تهران را با هدف ارائه نقطه نظرات خود مطالعه کنند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به میزان اعتبارات لازم برای اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی، مطالبات پیمانکاران و اعتبارات امسال معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، افزایش فعالیت ها و به کارگیری روش های جدید تامین منابع مالی را از جمله اقدامات موثر در جهت فعال سازی کارگاه های عمرانی دانست و یادآور شد: افتتاح مجموعه ای از طرح های عمرانی در هر فصل محقق شده است و تا پایان پاییز امسال علاوه بر ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی، زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) و پل دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه امام رضا(ع) نیز به بهره برداری می رسند.

مهندس معزی در بخش دیگری از سخنان خود، راهبری مجدد شورای فنی شهرداری تهران توسط حوزه معاونت فنی و عمرانی را گامی مثبت در جهت رفع مشکلات و موانع اجرایی پروژه های عمرانی ذکر کرد.

گفتنی است در نشست معاونان فنی و عمرانی مناطق 22گانه که با حضور مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد، موضوعات مختلفی از قبیل آبگرفتگی معابر، مطالعات مربوط به مدیریت آبهای سطحی در بودجه سال 1398 و جذب سرمایه گذار به منظور تامین منابع مالی پروژه های عمرانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print