1397/7/16 | 12:07 | 467 | 0

در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران مطرح شد

احداث بزرگراه شهید بروجردی، در جمع پروژه های اولویت دار عمرانی

احداث بزرگراه شهید بروجردی، در جمع پروژه های اولویت دار عمرانیمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تلاش برای تسریع عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس ایرج معزی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی سخن می گفت، با بیان آنکه بخشی از منابع مالی موردنیاز برای تکمیل پروژه با استفاده از درآمدهای غیرنقدی منطقه 18 تامین خواهد شد، افزود: براساس توافقات صورت گرفته، همزمان با تمهیدات دست اندرکاران اجرایی پروژه که مشغول تدوین یک برنامه زمان بندی جدید برای تکمیل فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیرگذر الغدیر هستند، شهرداری منطقه 18 نیز برنامه ای را با هدف رفع به موقع معارضات ملکی این بخش از پروژه آماده خواهد کرد. همچنین قرار است فرآیند رفع معارضات تاسیساتی این مسیر 7/3 کیلومتری اولویت بندی شود تا شرایط تکمیل و راه اندازی فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی در اسرع وقت فراهم شود.

گفتنی است در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی که با حضور مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 صورت پذیرفت، بر لزوم انجام بازدیدهای مستمر از روند پیشرفت پروژه تاکید شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در ادامه به کارخانجات 7 و 9 آسفالت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران واقع در بزرگراه فتح رفت تا از نزدیک در جریان آخرین وضعیت تجهیزات کارخانجات، میزان تولید آسفالت و همچنین نیازهای این واحدها به منظور بهره وری حداکثری قرار گیرد. کارخانجات 7 و 9 سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در مجموع از ظرفیت تولید حدود 440 تن آسفالت در روز برخوردار هستند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: سازمان مهندسی معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print