1397/7/15 | 15:15 | 52 | 0

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران خبر داد

بهسازی آسفالت ۹۷ مدرسه شمال شرق تهران

بهسازی آسفالت ۹۷ مدرسه شمال شرق تهرانمعاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از بهسازی و مناسب سازی آسفالت ۹۷ مدرسه در قالب طرح «مهر حسینی» خبر داد.

میکائیل علیپور با اشاره به فعالیت‌های عمرانی و تجهیزاتی همزمان با بازگشایی مدارس اظهارکرد: طرح حمایت از مدارس با عنوان طرح «مهرحسینی»  با هدف تعامل و هم افزایی چندجانبه در امور مدارس و بهسازی و مرمت معابر اطراف و داخل مدارس با پخش ۳۲۰ تن آسفالت در ۹۷ مدرسه منطقه به پایان رسید.

وی به بیان اینکه فعالیت‌های عمرانی در محدوده مدارس اجرایی شده است، گفت: عملیات ترمیم و مرمت و بهسازی آسفالت داخل و معابر منتهی به مدارس با پخش ۳۲۰ تن آسفالت، مرمت چاله‌ها با رویکرد مینیاتوری، همسطح‌سازی و صداگیری دریچه‌های فلزی، ساماندهی پیادهروها و مرمت نقاط آسیب دیده در این طرح اجرایی شد.

معاون فنی و عمرانی منطقه ۴ در ادامه از توقف عملیات حفاری از ۱۵  شهریورماه  تا ۱۵ مهرماه همزمان با شروع سال تحصیلی جدید خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران،علیپور در پایان به لکه گیری هندسی آسفالت در نواحی نه گانه اشاره کرد و گفت: با توجه به شروع فصل جدید و رفاه حال شهروندان و بهسازی معابر سواره رو و پیاده رو با پخش  ۵۵ تن آسفالت، لکه گیری هندسی شد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print