04/26/2018 - پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397

ورود اعضا

» معاونت » معرفی » روابط عمومی و بین الملل


روابط عمومی و بین الملل

روابط عمومی ها مغز سازمان هستند.

امروزه از روابط عمومی ها به عنوان مغز سازمان یاد می شود و روابط عمومی یعنی هنر برقراری ارتباط با مردم با هدف جلب رضایت آنها که منجر به اهمیت یافتن حقوق شهروندی می شود.روابط عمومی ها وظیفه تجزیه و تحلیل افکار عمومی، یافتن نقاط ضعف و قوت و شناخت فرصتها و تهدیدها را برعهده دارند و بهترین روش استفاده از فرصت ها را برای سازمان ها طراحی می کنند. روابط عمومی توسعه محور با هدف کمک به رفع مشکلات سازمان ها و گروه های اجتماعی مرتبط با آنها به گونه ای عمل می کند که منافع هر دو طرف به طور هم تراز تأمین شود. 

کار ویژه اصلی روابط عمومی توسعه آگاهی و دانش در جامعه است و روابط عمومی توسعه محور بایستی نقش ایده پردازی، برقراری ارتباط و نقادی را بر عهده گرفته و منعکس کننده خواست ها، نیازها و واکنش های بیرونی سازمان به داخل جامعه باشد. 

ارتقای سطح سلامت عمومی و افزایش میزان امید به زندگی و ایجاد آرامش عمومی در جامعه از دیگر دستاوردهای ارزشمند روابط عمومی توسعه محور است. توجه به اثرگذاری و روشن کردن حقیقت برای جامعه دو عامل تعیین کننده در روابط عمومی ها به شمار می رود. هنر روابط عمومی یافتن رمز نفوذ توأمان در افکار و دل هاست.

مدیر روابط عمومی

	حمید هیدارن  حمید هیدارن

متولد 1352 –  شهرستان قـم
ليسانـس مهنـدسي معـدن ( استخراج ) از دانشگاه تهران

سوابق اجرایی:

دارای 27 سال سابقه كار مطبوعاتی و رسانه‌ای در نهادهای دولتی، روزنامه‌ها و خبرگزاری ها ( از سال 1369 ):
1- سردبير نشريه پهلوان از سال 1376 تا 1380
2- قائم مقام موسسه انتشاراتی ابرار از سال 1381 تا 1386
3- معاون خبرگزاری ايپنا ( نيروی انتظامی جمهوری اسلامی ايران ) از سال 1384 تا 1387
4- صاحب امتياز و مدير مسئول ماهنامه مهندسی امنيت از 1385 تا كنون
5- سردبیر ضمیمه عمران شهر همشهری (از سال 1390 تا 1393) و حضور در هیات تحریریه نشریات و ضمائم موسسه همشهری (از سال 1386 تا کنون)
6- فعالیت های رشته مهندسی استخراج معدن (از سال 1373) شامل همکاری با معادن سنگ آهن سه چاهون بافق یزد، ذغال سنگ زیرآب و ...