03/29/2017 - چهارشنبه 9 فروردين 1396

ورود اعضا

» معاونت » نهادهای وابسته » سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران


فراخوان نحوه همکاری مهندسین مشاور - دریافت اسناد

سازمان مشاور فنی و مهندسی


سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران از جمله سازمان هایی است که در تشکیلات متحول شهرداری پدید آمد تا در وهله اول به حوزه معاونت فنی و عمرانی و در مجموع به کلیه دستگاه ها و حوزه های مرتبط با شهرداری و در صورت لزوم به حوزه های متقاضی خارج از شهرداری در امور فنی و مهندسی و شهرسازی خدمات خود را ارائه نماید.
سال 1370 آغاز رسمی فعالیت های سازمان مشاور محسوب می شود. در این سال علاوه بر ارائه خدمات به طرف های قرارداد، به رشد و توسعه خود نیز پرداخت و با جذب نیروهای جدید و متخصص و دریافت سفارش های تازه و انجام خدمات مشاوره، توانست گذشته از اعلام موجودیت، امکانات، تنوع توانایی ها و کارآمدی خود را نیز به عنوان یکی از سازمان های بزرگ مهندس مشاور، در عمل نشان دهد.

ادامه

اخبار

توسط سازمان مشاور فنی و مهندسی صورت پذیرفت

بررسی رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری

"رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری، با تکیه بر روش های پدیدارشناسانه" موضوع نشستی است که با همین عنوان در سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.    

1396/1/9 12:22:19


نقشه پهنه بندی ژئوتکنیکی غرب تهران آماده بهره برداری شد

گستره غربی پایتخت، از نقشه‌‌های پهنه‌بندی ژئوتکنیکی برخوردار شد.

1395/12/23 11:40:56


برگزاری کارگاه تخصصی مدیریت رواناب های سطحی در محیط های شهری

کارگاه تخصصی مدیریت رواناب های سطحی در محیط های شهری، با بررسی تجربیات کسب شده در طرح مدیریت آبهای سطحی شهر تهران برگزار شد.

1395/12/11 11:0:26


مرمت پل‌های شهر تهران زیر ذره‌بین کارشناسان مجارستانی

مدیر گروه مقاوم‌سازی و نگهداشت پل و ابنیه در سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از آغاز مطالعات بهسازی لرزه‌ای 3 دستگاه پل سواره‌رو شهر تهران با مشارکت کارشناسان و اساتید دانشگاه...

1395/11/28 10:58:21طهمز احمدپور
مدیر عامل

نظام فنی و اجرایی


نظام فنی و اجرایی / ضوابط

فراخوان مشاوران

درباره ما / چارت سازمانی