07/29/2014 - سه شنبه 7 مرداد 1393    ورود به سایت
 
 
  معاونت  نهادهای وابسته  سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران
 
 سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران از جمله سازمان های جدیدی است که در تشکیلات متحول شهرداری پدید آمد تا در وحله اول به حوزه معاونت فنی و عمرانی و در مجموع به کلیه دستگاه ها و حوزه های مرتبط با شهرداری و در صورت لزوم به حوزه های متقاضی خارج از شهرداری در امور فنی و مهندسی و شهرسازی خدمات خود را ارائه نماید.
سال 1370 آغاز رسمی فعالیت های سازمان مشاور محسوب می شود. در این سال علاوه بر ارائه خدمات به طرف های قرارداد، به رشد و توسعه خود نیز پرداخت و با جذب نیروهای جدید و متخصص و دریافت سفارش های تازه و انجام خدمات مشاوره، توانست گذشته از اعلام موجودیت، امکانات، تنوع توانایی ها و کارآمدی خود را نیز به عنوان یکی از سازمان های بزرگ مهندس مشاور، در عمل نشان دهد.

ادامه


  
مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران:هزینه نگهداشت معابر تهران در 3 سال گذشته ثابت مانده است
image
مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران با تشریح بخشی از دستاوردهای استقرار سامانه مدیریت روسازی معابر در پایتخت، گفت...

1393/4/8 0:0:0
هزینه های تعمیر و نگهداری معابر بزرگراهی 20 تا 30 درصد کاهش می یابد
image
رییس مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، با اشاره به استقرار سامانه مدیریت روسازی معابر در پایتخت، پیش بینی کرد با تکیه بر این سامانه در سال جاری 20 تا 30 درصد صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری معابر بزرگراهی حاصل شود.

1393/3/11 11:34:0
عملکرد موفق طرح های اضطراری کنترل سیلاب غرب رودخانه کن در مناطق 21 و 22 شهرداری
image
مدیر گروه آبهای سطحی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از عملکرد موفق طرح های اضطراری کنترل سیلاب غرب رودخانه کن در مناطق 21 و 22 شهرداری تهران و در پی بارش های اخیر خبر داد.

1393/2/8 12:30:0
رییس مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح خبرداد:امکان پیشگیری از فرونشست زمین در تهران با بهره گیری از روش رادار نفوذی
image
رییس مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از اختصاص بودجه برای خریداری نوع پیشرفته ای از رادار نفوذی زمین ظرف 2 ماه آتی خبر داد و اظهار کرد...

1393/2/6 11:26:0
صفحه 1 از 8نخست   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدي   آخرين   
 منصور نویریان

مدیر عامل


  
  صفحه اصلی  |  نقشه سایت  |  ارتباط با ما

حق انتشار اطلاعات برای معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران محفوظ است.
Privacy Statement | درباره ما