10/07/2015 - چهارشنبه 15 مهر 1394

ورود اعضا

» معاونت » نهادهای وابسته » سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران


سازمان مشاور فنی و مهندسی


سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران از جمله سازمان های جدیدی است که در تشکیلات متحول شهرداری پدید آمد تا در وحله اول به حوزه معاونت فنی و عمرانی و در مجموع به کلیه دستگاه ها و حوزه های مرتبط با شهرداری و در صورت لزوم به حوزه های متقاضی خارج از شهرداری در امور فنی و مهندسی و شهرسازی خدمات خود را ارائه نماید.
سال 1370 آغاز رسمی فعالیت های سازمان مشاور محسوب می شود. در این سال علاوه بر ارائه خدمات به طرف های قرارداد، به رشد و توسعه خود نیز پرداخت و با جذب نیروهای جدید و متخصص و دریافت سفارش های تازه و انجام خدمات مشاوره، توانست گذشته از اعلام موجودیت، امکانات، تنوع توانایی ها و کارآمدی خود را نیز به عنوان یکی از سازمان های بزرگ مهندس مشاور، در عمل نشان دهد.

ادامه

اخبار

مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران تاکید کرد

ایمن سازی رودخانه ها و مسیل های پایتخت

اولویت نخست طرح احیاء و ساماندهی رودخانه‌ها و قنوات شهر تهران، ایمن‌سازی رودخانه‌ها و مسیل‌های شهر تهران است.

1394/7/9 10:30:53


تشکیل شورای هم اندیشی در سازمان مشاور فنی و مهندسی با حضور دانشجویان نخبه کشور

مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از تلاش به منظور فراهم شدن زمینه مشارکت دانشجویان نخبه کشور در برنامه ریزی و مطالعات پروژه های عمرانی شهر تهران خبر داد. 

1394/7/8 11:19:2


خبر تصویری / مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و قائم مقام سازمان عمرانی مناطق منصوب شدند

روز دوشنبه بیست و ششم مردادماه سال جاری همزمان با برگزاری جلسه شورای مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس محمد شیری ...

1394/5/27 11:28:16


چند انتصاب جدید در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

پیرو انتصابات اخیر در معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مدیرکل جدید هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها و همچنین قائم مقام سازمان عمرانی مناطق منصوب شدند.

1394/5/27 9:34:50
طهمز احمدپور
مدیر عامل