12/21/2014 - يكشنبه 30 آذر 1393

ورود به سایت

» معاونت » نهادهای وابسته » سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران


سازمان مشاور فنی و مهندسی


سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران از جمله سازمان های جدیدی است که در تشکیلات متحول شهرداری پدید آمد تا در وحله اول به حوزه معاونت فنی و عمرانی و در مجموع به کلیه دستگاه ها و حوزه های مرتبط با شهرداری و در صورت لزوم به حوزه های متقاضی خارج از شهرداری در امور فنی و مهندسی و شهرسازی خدمات خود را ارائه نماید.
سال 1370 آغاز رسمی فعالیت های سازمان مشاور محسوب می شود. در این سال علاوه بر ارائه خدمات به طرف های قرارداد، به رشد و توسعه خود نیز پرداخت و با جذب نیروهای جدید و متخصص و دریافت سفارش های تازه و انجام خدمات مشاوره، توانست گذشته از اعلام موجودیت، امکانات، تنوع توانایی ها و کارآمدی خود را نیز به عنوان یکی از سازمان های بزرگ مهندس مشاور، در عمل نشان دهد.

ادامه

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران: اقدامات مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران در ارتقا سطح کیفی پروژه های عمرانی قابل تقدیر است
image
دکتر"اقبال شاکری"رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران، اقدامات این مرکز در جهت ارتقا سطح کیفی پروژه های عمرانی شهرداری تهران را مثبت ارزیابی کرد.

1393/9/23 0:0:0
در نشست بررسی زمینه های همکاری سازمان مشاور فنی و مهندسی با شهرداری منطقه یک مطرح شد: تاکید بر احیاء روددره های شمال تهران
image
در نشست بررسی زمینه های همکاری سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران با شهرداری منطقه 1، همکاری های متقابل به منظور احیای روددره های این منطقه مورد تاکید قرار گرفت.

1393/6/9 0:0:0
در نشست بررسی زمینه های همکاری سازمان مشاور فنی و مهندسی با شهرداری منطقه 2 مطرح شد :ساماندهی میدان صنعت در چارچوب پروژه توسعه فضاهای زیر سطحی
image
در جلسه ای که با حضور مدیران شهرداری منطقه 2 و سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران برگزار شد...

1393/5/30 0:0:0
با تصویب یک دستورالعمل جدید در شورای عالی فنی شهرداری تهران/نحوه بازرسی چشمی پل های شهری نظام مند شد
image
شورای عالی فنی شهرداری تهران در سی و هشتمین جلسه خود، 2 دستورالعمل "بازرسی چشمی پل های شهری" و "تهیه و نگارش ضوابط نظام فنی و اجرایی" را با انجام اصلاحاتی به تصویب رساند.

1393/5/29 0:0:0
صفحه 1 از 10نخست   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   منصور نویریان

مدیر عامل

حق انتشار برای معاونت فنی و عمرانی محفوظ است