07/25/2017 - سه شنبه 3 مرداد 1396

ورود اعضا

» معاونت » نهادهای وابسته » سازمان مهندسی و عمران شهر تهران


فهرست کارخانجات مجاز تولید آسفالت گرم (بروزرسانی: 96/01/15)

سازمان مهندسی و عمران شهر تهران


شهرداری تهران باتوجه به گسترش روزافزون شهر، پروژه های عمرانی فراوانی را در دست طراحی و اجـرا دارد. اين پروژه ها، كــه با گسترش شهر روز به روز برتعدادشان افزوده می گردد مستلزم نظام مهندسی ويژه ای است كه بايد با سرپرستی سازمانی مسئول صورت پذيرد. سازمان مهندسی و عمران شهر تهران بر پايه همين ضرورت تشكيل يافته است . 
اين سازمان كه وابسته به شهرداری تهران است فعاليتهای گوناگونی را در دســتور كار خود دارد كه هريك با بهره گيری از پرسنل متخصص و برنامه ريزی دقيق در دست انجام است. هدف سازمان عبارت است از ارتقای كمی و كيفی طرحهای عمرانی، تسريع در اجرای آنها و رفع نيازهای اساسی شهرداری تهران در زمينه مهندسی و عمران. برنامه ريزی پنج ساله اجرايی شبكه بزرگراهی تهران از سال 1384 الی 1388 و توسعه اين شبكه برای تهران در سال 1404 می باشد. برنامه ريزی حاضر با رعايت طرح تفضيلی كه مبنای آن طرح جامع تهران و با اهداف روان سازی ترافيك در شبكه بزرگراهی تهران می باشد .

ادامه

اخبار

نتایج آزمایش متخصصان علوم زیست محیطی نشان می دهد

کاهش 15 درصدی میزان فسفر آب دریاچه شهدای خلیج فارس با آغاز بهره برداری از تصفیه خانه

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، تازه ترین نتایج پایش کیفیت آب دریاچه شهدای خلیج فارس را موید عملکرد مطلوب تصفیه خانه این دریاچه 140 هکتاری دانست.

1396/4/31 9:58:2


هفته آینده صورت خواهد پذیرفت

آغاز بهره برداری از تونل و زیرگذر ضربعلی زاده و 7 پروژه عمران شهری

هفته آینده پروژه احداث تونل و زیرگذر ضربعلی زاده به همراه 5 پروژه در زمینه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای پل های سواره رو و همچنین 2 پروژه در زمینه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی..

1396/4/27 9:37:40


معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تاکید کرد

تکمیل عملیات سازه ای پارکینگ طبقاتی نیایش تا پایان سال جاری

مهندس علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پروژه احداث پارکینگ طبقاتی(زیرزمینی) نیایش بازدید میدانی به عمل آورد.

1396/4/26 9:42:5


پایان مسابقات ورزشی جام رمضان، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم

سومین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان، ویژه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، به همت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و با برگزاری مسابقه پایانی رشته فوتسال در سالن ورزشی شهرداری....

1396/4/25 15:2:43علی امام
مدیر عامل

جوایز بین المللی


پروژه ها / ابنیه و سیویل خرداد

دستاوردها / آسفالت خرداد

دستاوردها / گزارش آسفالت سال 95